KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13857243
nr 1385 7243
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 9/310cm. Motivet: 22x16cm, yttermått inklusive ram: 38x27cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:53:23
22/3 18:15:52
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin